Furnig

Kuchnie

Kuchnia jest miejscem nieograniczonych możliwości materiałowych, projektowych i wykonawczych. Staramy się łączyć wszystkie te cechy dostosowując meble do indywidualnych oczekiwań i zasobności portfela każdego klienta. Wykonamy każdy projekt niezależnie od ceny i stopnia trudności mieszczący się w granicach własnych norm. Do oświetlenia mebli stosujemy nowoczesne systemy LED renomowanego producenta oferującego dużą gamę produktów.

Najistotniejszym elementem każdej kuchni jest dobrej jakości blat, dlatego głównymi materiałami, jakie proponujemy ze względu na swoją żywotność są Granit i Corian®.  Blaty z tych materiałów najlepiej połączyć z drewnem, fornirem, lakierem, laminatem HPL lub stalą szlachetną, czy szkłem a wyposażyć w okucia dożywotniej gwarancji. Przy tej konfiguracji materiału i utrzymaniu odpowiedniej formy, bezwątpienia uzyskamy meble na miarę naszych oczekiwań.

Dla osób mniej wymagających proponujemy standardowe rozwiązania w postaci gotowych materiałów o szerokiej kolorystyce barw i wzorów dostępnych ogólnie na rynku. Możemy z nich wyróżnić: blaty kuchenne żaroodporne, płytę meblową melaminową wykończoną wysokiej jakości PCV lub fronty z MDF foliowany. Ponadto chcąc udoskonalić komfort użytkowy kuchni, do wyboru mamy całą gamę akcesoriów kuchennych producentów krajowych i zagranicznych.