Furnig

Deski dębowe Olejowane

Dlaczego podłogi drewniane dębowe?

Lite dębowe podłogi naturalne powstały z myślą o osobach ceniących piękno, elegancję, trwałość i życie zgodnie z naturą. Doskonale wiemy, że dąb to najszlachetniejszy surowiec drewniany. A, że szlachetność nie wymaga poprawek, drewno na nasze podłogi poddajemy tylko koniecznej, minimalnej obróbce. Dokładamy starań, by każdy etap produkcji wiązał się z możliwie największą oszczędnością surowca.

Dlaczego Panmar Wood?

Jeden z najstarszych producentów podłóg z naturalnego drewna, stale podnoszący jakość swoich produktów, co jest możliwe dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej, sprawdzonym surowcom i najnowszej technologii.

Trwałe, solidne, piękne

Takie są nasze naturalne podłogi dębowe, które oferujemy naszym klientom. Podłogi produkowane przez Panmar Wood są w pełni ekologiczne, a więc bezpieczne i pewne. To co pozwala im z powodzeniem przetrwać na bardzo wymagającym rynku, to wysoka jakość produktów, które są w 100% przyjazne środowisku naturalnemu.

Naturalny urok drewna

Nawet najlepsza imitacja drewna nie odda jego prawdziwego piękna. Nic przecież nie jest w stanie wiernie naśladować natury.

Oryginalność i niepowtarzalność

Nie ma przecież dwóch identycznych desek, tak samo ułożonych słoi, a więc - tak samo wyglądającej podłogi drewnianej.

Trwałość i solidność

Czy może być coś trwalszego, niż drewno dębu, które nienaruszone potrafi przetrwać kilkaset lat?

Praktyczność

Podłogi z naturalnego drewna zapewniają izolację termiczną i akustyczną - dzięki temu nasze mieszkania i domy są ciepłe i ciche.

 

 PODłOGI DĘBOWE OFERUJEMY W 4 KLASACH


CLASSIC

Pozyskiwana z najlepszego materiału. Subtelny wygląd i niewielkie różnice kolorystyczne. W dużej mierze bez wad.


NATURAL

Wyróżniająca się naturalnym rysunkiem słoi, mogą występować niewielkie pęknięcia, sęki i biel.


RUSTIC

ł»ywy, intrygujący wygląd z wieloma wariacjami kolorystycznymi. Występują szpachlowane sęki i pęknięcia. Możliwe twardziel i biel.


CHARACTER

Specjalna selekcja z klasy Rustic. Występują duże sęki, pęknięcia i biel.


Deski dębowe produkowane są w trzech szerokościach: 120, 150, 195 mm oraz dwóch grubościach 16 i 21 mm. Wszystkie szerokości desek są pakowane w paczki o dł 2,4 m. W każdej paczce jest 5 warstw desek grubości 21 mm i 7 warstw desek grubości 16 mm. Deski są łączone z różnych długości tak, aby dały w sumie wymiar 2,4 m (np. 1,8 m i 0,6 m). Minimalna długość deski to 0,6 m a maksymalna 2,4 m. (Standardowe długości: 0,6 – 0,9 – 1,2 – 1,5 - 1,8 – 2,4 m) Deski układamy wg warstw o długości 2,4 m, spinamy taśmą, końce zabezpieczamy kartonem i pakujemy w rękaw foliowy który jest następnie zgrzewany w celu ochrony deski przed wilgocią.  W każdej paczce gwarantujemy wymiar najdłuższej deski 1,8 m.