Furnig

O nas

Firma Frnig funkcjonuje na rynku od wielu lat, a dokładnie od kwietnia 1992 roku. Od początku naszego istnienia kierujemy się zasadą głoszącą, iż najważniejsze jest zadowolenie klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz doskonała współpraca projektantów, pracowników produkcji oraz ekip montażowych pozwala nam zrealizować każde zamówienie.

Dzięki profesjonalnemu podejściu do współpracy z klientami możemy proponować im meble najwyższej jakości, o stylowym wzornictwie oraz niezwykłej trwałości. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która nie boi się wyzwań realizując również niestandardowe zamówienia.

Siedziba firmy mieści się w Tarnowie, ale niezależnie jak Państwo tutaj trafili, niech nie zmyli Państwa ta lokalizacja. Zasięg terytorialny naszej działalności jest szeroki i dedykowany tym wszystkim, którzy poszukują mebli wysokiej jakości. Nie ograniczamy się do Tarnowa, stworzyliśmy sieć branżowych sklepów internetowych z gotowymi produktami, mając na uwadze szybsze zaspokojenie Państwa potrzeb. Nasze meble oferujemy wszędzie tam, gdzie przebywają nasi Klienci, szukający mebli na zamówienie.