Furnig

Oferta

Rynek mebli obfituje w wiele różnych firm, zajmujących się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą mebli. Firma Furnig w swojej ofercie stara się łączyć wszystkie te dziedziny, proponując szeroką ofertę mebli na zamówienie dopasowaną do potrzeb Klienta. Naszą podstawową działalnością jest produkcja i montaż stalowych, aluminiowych oraz płytowych pulpitów dyspozytorskich. Posiadamy też meble i produkty meblarskie czołowych producentów krajowych i zagranicznych oraz indywidualne wykonawstwo projektów wystroju wnętrz. Oferujemy kompleksowe wyposażenie firm i instytucji, polegające na opracowaniu projektu i jego wdrożenie lub realizację zadań na bazie Państwa projektu.

Z obszernej oferty mebli i produktów meblarskich możemy wymienić m.in.: pulpity, meble biurowe, gabinety, recepcje, meble szkolne, meble socjalne, warsztatowe, medyczne, krzesła i wiele innych. Proponujemy Państwu aranżacje wnętrz utrzymane nie tylko w najpopularniejszych stylach, tj. klasycznym i nowoczesnym, ale także w futurystycznym. Oferujemy meble na każdą kieszeń zwracając równocześnie uwagę na fakt, iż nawet najprostszy nasz mebel ma to „coś”.

Wraz z oferowanym produktem dajemy Państwu gwarancję jego trwałości. Ponadto z najwyższą starannością wykonujemy meble na wymiar, których konstrukcje powstające na bazie naszych autorskich projektów, są niezwykle solidne. Oferowane przez nas meble będą uświetniać Państwa wnętrza przez długie lata. Warto wspomnieć, iż częścią naszej bogatej oferty jest nowoczesny sklep internetowy z gotowymi meblami posiadający zaawansowany konfigurator do wyboru własnych cech.