Furnig

Pulpity

Pulpity dyspozytorskie wykonywane na indywidualne zamówienia są wynikiem wieloletnich doświadczeń pracowni projektowej oraz działu produkcji w firmie Furnig. Stanowiska tworzą praktyczną zabudowę dostosowaną do wymagań klienta oraz aktualnie panujących trendów. Główną zasadą, którą kierujemy się podczas urządzania sterowni jest: „Ergonomic design of control centers”, co oznacza: „Ergonomiczne projektowanie centrów sterowania", zgodne z Polską Normą PN-EN ISO 11064. Uzupełnieniem a jednocześnie ważną częścią naszej oferty są profesjonalne fotele dyspozytorskie przeznaczone do 24 godzinnej pracy. Ponadto na życzenie klienta możemy dowolnie wyposażyć każdy pulpit w instalację elektryczną, moduły wentylacjne, gniazda zasilające, wyłączniki, tabliczki znamionowe, mediaporty oraz wyposażenie elektroniczne łącznie z podłączeniem do istniejącej sieci. Niezbędnym elementem do realizacji pulpitów dyspozytorskich jest duże doświadczenie pozwalające w optymalny sposób wykonać mebel dostosowany do zabudowy elektroniki, wielkości pomieszczenia i ergonomicznej pracy. Podczas realizacji złożonego zadania, jakim jest wyposażenie dyspozytorni stosujemy szereg trwałych materiałów takich jak: metal, laminat wysokociśnieniowy HPL, płytę MDF i wiórową, drewno, plastik a także materiał o niespotykanych właściwościach Corian® z typu surowców Solid Surface, stosowanych głównie na blaty.

Nadrzędną i fundamentalną cechą naszych nowoczesnych dyspozytorni jest kompleksowa oferta i niezawodność naszych usług. Natomiast o profesjonalnej realizacji każdego zadania mogą poświadczyć nasi dotychczasowi partnerzy.

Jeżeli zainteresuje Państwa któryś z poniższych pulpitów, prosimy o zadawanie pytań a postaramy się szybko i wyczerpująco odpowiedzieć na każdą nurtującą kwestię. Zachęcamy także do przesyłania własnych koncepcji, które zweryfikują nasi projektanci pod kątem technicznym i ergonomicznym

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ Z PULPITAMI