Furnig

Pracownicze CLASSIC

Biurka Eko zbudowane na pełnych bokach płytowych stanowiących solidną konstrukcję biurek. W ofercie biurka proste o klasycznych kształtach oraz specjalnie wyprofilowane zagłębienia w blatach będące praktycznym rozwiązaniem dla ograniczonych powierzchni biurowych. Elementy z łatwością można rozbudowywać o kolejne biurka, tworząc grupy wielostanowiskowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Najtrwalszy i najtańszy system biurowy dostępny na rynku w swojej klasie produktowej.

Biuirka Vik stworzone z myślą o nowoczesnym, mobilnym biurze z systemem ukrywania instalacji elektrycznej. Stanowiska na metalowych korpusach lakierowanych proszkowo w jasno-szarym kolorze, mogą pełnić funkcje biurek pracowniczych, stanowisk kierowniczych a także stanowić wyposażenie sal konferencyjnych.

Z kolei biurka ART o prostych, minimalistycznych formach posiadają duże możliwościami konfiguracji stanowisk. Konstrukcje biurek stanowią metalowe korpusy lakierowane proszkowo posadowione na kwadratowych nogach z regulatorami wysokości. Jako jeden z nielicznych systemów na rynku, Art posiada nieograniczone możliwości rozbudowy tworząc wielko-powierzchniowe biura o dużej estetyce. Ponadto w ofercie szereg szaf i szafek aktowych do standardowych zastosowań biurowych oraz  szafka żaluzjowa w popielatej kolorystyce.


Kolorystyka

Płyta melaminowana:

                             
Olcha       Popielaty/Biały       Popielaty/Buk       Popielaty/Akacja       Popielaty/Orzech      

 idź do e-sklepu