Furnig

Ładowarka Qinside

Inteligentna ładowarka Qinside z dwuletnią gwarancją, jest doskonałym urządzeniem służącym do bezprzewodowego ładowania telefonów komórkowych. Zestaw składa się ze stacji ładującej Qi01 przeznaczonej do montażu w blacie, pokrywy stacji oraz kompatybilnego odbiornika Qi2001. Zaletą systemu jest łatwe ładowanie telefonu w miejscach użyteczności publicznej, salach konferencyjnych, na stanowiskach pracy a także w mieszkaniach bez użycia przewodu. Ponadto ładowarka jest kompatybilna z technologią Qi i PMA i jest całkowicie bezpieczna w użytkowaniu, nieemitując szkodliwego promieniowania.

Uruchomienie ładowarki nie wymaga specjalistycznej wiedzy a jej montaż może być wykonany na dwa sposoby:

  • Pierwszy wymagający ingerencji w spodnią część blatu poprzez wyfrezowanie otworu o średnicy 80 mm ( z zachowaniem 1mm warstwy wierzchniej) w którym umieszcza się stację ładującą a blat odpowiednio znakuje w miejscu gdzie będzie kładziony telefon do ładowania.
  • Drugi sposób polega na wykonaniu otworu przelotowego o średnicy 80 mm w dowolnym miejscu na blacie i przymocowaniu od spodu stacji ładującej. Natomiast w otworze od części wierzchniej mocowana jest specjalna pokrywa z diodą LED sygnalizującą status ładowania, na której kładziony jest telefon do ładowania.

idź do e-sklepu